مارتن کنکور ، سرنوشت ساز ترین مارتن برای هر نوجوان ایرانی به شمار می رود ؛ کنکور ازمونی است  که اینده شغلی  و زندگی شما به آن گره خورده است ؛ سال ۸۶ کنکور ابزاری بود برای ورود به دانشگاه های معتبری  مثل پرینستون امریکا،  UBC کانادا ، آکسفورد انگلیس و . 

اما کنکوری سال های ۸۶ با کنکور ۹۸ که گذشت و کنکور پیش رو یعنی کنکور ۹۹ تفاوت های زیادی داره ، هم از لحاظ سختی سوالات و هم از لحاظ شرایط به وجود آمده ؛ شاید شعر زیر شنیده باشید که میگه :

چشات به ساعت تو داری وقت کمتری

بخون بیشتر تا بیاری جای بهتری

این قصه ی یک عمر درس خوندن شماست

شاید اکثر شمایی که دارید این پست مطالعه می کنید  تا الان هیچی واسه کنکور درس نخوندین ؛ پس باید براتون بنویسم به سلامتی اونایی که تا الان هیچی درس نخون و صفر صفر هستند ، سلامتی اونایی که توی آزمون های قلم چی رتبه شون بالای ۶ هزار بود و شب قبل آزمون سوالات توی تلگرام می خریدن و کلیدا شون حفظ می کردن ، سلامتی اونایی که توی سال کنکور دنبال راه کسب درآمد بودند و میخواستند یک شبه میلیارد بشند و شب کنکور از ایران برند ؛ سلامتی اونایی که تا الان توی تلگرام و اینستاگرام دنبال جنس مخالف بودن ،سلامتی اونایی که توی اینستاگرام وقتشون با پست های انگیزشی تلف کردن ، سلامتی اونایی که توی گوگل سرچ می کنند که آیا میشه توی این مدت باقی مونده رتبه برتر شد یا نه و  .

رفیق ، شرایط تو رو درک می کنم می دونم داری چه دردی می کشی ، خسته شدی نه ! از این که یک عمر ادای بچه درس خونا و درس خوندن در آوردی خسته شدی نه !! میخوای گریه کنی اما

بچه ها رفقا کنکوری  ؛ کنکور ۹۹ ثانیه به ثانیه داره نزدیک و نزدیک تر میشه ؛ شاید الان دلت بخواد که یه اتفاق برات پیش بیاد و این مدت باقی مونده بری توی کما و بعد کنکور به هوش بیای !! 

میتونم اوضاع شما رو درک کنم چرا که منم توی این شرایط سخت بودم ؛ واقعا اوضاع بدیه ، الان آرزو می کنی که ای کاش کرونا گرفته بودم و توی این شرایط نبودم

داشتم با یکی از بچه ها گفت و گو می کردم در همین رابطه که می گفت : می دونی جرم منو و بچه های کنکوری چی بوده؟! که اینجوری باید تاوان پس بدیم؟! جرم ما اینه که ابتدایی و متوسطه اول جز بچه درس خونا بودیم و معدلمون بالا بود. اگه اون موقع درس نمی خوندیم الان مطمنا توی یک رشته دیگه داشتیم به راحتی ادامه تحصیل می دادیم.

شاید یکی از مهم ترین مشکل بچه های کنکوری خانواده اونا بوده باشه !! واقعا چرا پدر و مادر  شرایط درک نمی کنند و .

با این اوصاف راه حل نهایی چیه؟! چطور میتونیم از این شرایط سخت خلاص بشیم و به زندگی برگردیم ؟! توضیحات و راه حل ها به طور کامل در فایل pdf زیر براتون آماده کردم ؛ چون محدودیت نوشتن دارم نمی تونم اینجا بیشتر توضیح بدم برای همین pdf کردم و رایگان گذاشتم که دانلود کنید.

دانلود pdf 

در  صورتی که لینک دانلود دچار مشکل شده است از بخش کامنت ها اطلاع بدید براتون ایمیل کنم و لینک جدید جایگزین کنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دمنوش لاغری ارگانیک و تناسب تحقيق و مقالات دانشگاهي و دانشجويي سایتی برای همه مسافر جاده استخدام ها رنگین کمان همه چيز درباره خيريه Alberto بانک تورهاي لحظه آخري به دنیای منو بابام خوش اومدین